Betonpumpa vám ušetří čas i nervy při stavbě! Proč?

Betonpumpa vám může ušetřit spoustu času a dřiny, i pokud zrovna nestavíte velký rodinný dům – využijete ji také při budování bazénů nebo i větších plotů. Pověste nekonečné převážení betonu v kolečkách na hřebík a místo toho si raději přečtěte, jestli se vám vyplatí objednat si služby naší betonpumpy.

Fotografie: Kravín, Bio-plynová stanice - ZD Nové Lhotice

Technické parametry

  • Dosah ramene (výška, délka) 24 m / 23 m + nástavná hadice cca 16 m – největší dosah s přídavnými hadicemi je tedy cca 40 metrů
  • Podvozek: MAN TG M 18.280 4 x 2
  • Druh čerpadla: KCP 24 ZX – 150

Pokud potřebujete dosáhnout dále, není problém zavolat a domluvit větší pumpu (dosah ramene až 38m/37m + nástavné hadice 80 m).

Hlavním praktickým přínosem betonpumpy je rychlé a pohodlné dopravení betonu do vyšších pater budov a podobně těžko přístupných míst. Naše betonpumpa nefunguje zároveň jako míchačka betonu (pro míchání a dopravu betonu využíváme další vozidlo).

Stabilitu podvozku při čerpání betonu do výšky zajišťují opěrné nohy (lze je nastavit do několika pozic v závislosti na momentální pracovní výšce). V průměru můžete počítat s přečerpáním 50  metrů krychlových materiálu za hodinu a ve většině případů tak můžete ušetřit i celé dny práce.

Ceník

Činnost Cena (Kč)
Ujetý km (přístavné a odstavné) 45,00 Kč
Každá započatá hodina přistavení na stavbě
(lze dělit na čtvrthodiny)
s betonem 1490 Kč/h,
bez betonu 1790 Kč/h
Doplňkové vybavení - potrubí, hadice (Kč/bm/den) 100 Kč / metr
(Volitelné) Příplatek za drátkobeton 30 Kč / m3

Uvedené ceny platí v běžné pracovní dny. Betonpumpu lze pronajmout i o víkendech a svátcích s 10% přirážkou ke konečné ceně. Kromě toho účtujeme také další půl hodiny na přípravu a půl hodiny na umytí.

Abyste si mohli služby betonpumpy objednat, musíte zajistit přístup k betonovanému objektu po zpevněné příjezdové cestě (aby projela/nezapadla Avia).

Kde jste mohli betonpumpu zahlédnout? Viz galerie.

Článek
p. Tesař, Bojanov
Limanovská, Skuteč – výstavba rodinného domu